Lagtennis

Lagkamper 2021 er listet under turneringsinfo (når NTF legger de ut)

Klubben har lag i seniortennis (utendørs), veterantennis (en innendørs og en utendørs serie) og juniortennis (inne på høsten)

Ta kontakt med en av lagkapteinene hvis du ønsker å spille for et av lagene. Klubbmedlemskap er en forutsetning for å spille for OTKs lag.

Seniorlag

minstealder er 13 år

Nomineringslister NM 2021: (kommer i april)

Herrer

Damer

Alle spillere på listene kan utfordre spillere inntil 3 plasser opp på listen. Ta kontakt med klubbens administrasjon på 22550055 hvis du ønsker kontaktinformasjon til en spiller. Rankingen blir låst en gang i april (etter at den er sendt til NTF).

Herrer

Førstelaget spiller i eliteserien i 2021
Lagkaptein er Adrian Forberg Skogeng (forbergskogeng@gmail.com), 91 36 26 45

Andrelaget spiller i 2. divisjon i 2021
Lagkaptein er Felix Magnus (felix_magnus15@hotmail.com), 98 00 19 86

Tredjelaget spiller i 3. divisjon i 2021
Lagkaptein er Wilbert van den Brink (wilbertvandenbrink@gmail.com), 477 27 798

Damer

Førstelaget spiller i eliteserien i 2021
Lagkaptein er Caroline Rohde-Moe (caroline_rohde_moe@hotmail.com),    95 17 67 76

Andrelaget spiller i 1. divisjon i 2021
Lagkaptein er Camilla Lyng-Jørgensen (camilla@lyngdesign.no), 99 22 44 74

Veteranlag

minstealder damer er 40 år, herrer 45 år

Herrer

Rankingliste veteran herrer

Førstelaget spiller innendørs og utendørs i 3. divisjon
Lagkaptein er Morten Halle (morten.halle@gmail.com), 92 29 56 14

Andrelaget spiller innendørs og utendørs i 3. divisjon
Lagkaptein er Bjørn Østenstad (Bjorn.ostenstad@getmail.no), 92 21 80 77

Damer

Førstelaget spiller innendørs og utendørs i 1. divisjon
Lagkaptein er Gro Worren (gro@klosteret.no), 93 00 29 00

Andrelaget spiller innendørs og utendørs i 3. divisjon
Lagkaptein er Catherine Smith-Kielland (catherine_smith_kielland@hotmail.com), 98 04 71 93

Juniorlag

Aktuelle spillere for juniorlagene blir kontaktet av trenerne i forkant av lagturneringene for junior